Portföy satın alma modelimiz 2018 yılında da meslektaşlarımıza hizmet vermeye devam edecek / Portföy satın alma modelimiz 2018 yılında da meslektaşlarımıza hizmet vermeye devam edecek
2017 yılı Ağustos ayı itibari ile portföy satın alma iş modeli geliştirdiklerini belirten MonoPoli Sigorta Mali & İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aydın Akıncı ve Acentelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Vatansever: “Ağustos ayından yılsonuna kadar 4 adet portföy satılın alma iş ortaklığı gerçekleştirdik. Bugüne kadar yürütmüş olduğumuz Portföy Satın Alma iş modelimizle genel çerçevede emeklilik hayali kuran, çocukları sigortacılık ile ilgilenmeyen, farklı sektörlere yönelmek isteyen veya başka yatırımları ile ilgilenmek isteyen acentelerimize meslektaşlarımıza, uzun yıllar emek vererek oluşturdukları portföyün nakde dönüşmesini sağlayan bir çözüm ortaklığı sunuyorduk” dedi.
""
26 yılı aşkındır hala ilk günkü heyecanımız, deneyim ve tecrübelerimiz ile güçlü bir ortaklık yapısı ve sermaye ile “sosyal sorumluluk” tadında bir projeye devam ediyoruz. Bunu kendimiz, sektör ve meslektaşlarımız için çok önemsiyoruz.
14.02.2018 10:41
Bağlantılı VideolarTümünü Göster
Tanıtım VideolarTümünü Göster
En Çok İzlenen VideolarTümünü Göster